Draudžiamieji ženklai – ką verta žinoti prieš juos įsigyjant?

Šiandien yra gaminami įvairių rūšių ženklai, o vienas iš jų yra draudžiamieji ženklai. Na, o tuo atveju, jei planuojate užsisakyti šios rūšies ženklų, tokiu atveju turite žinoti ir keletą svarbių dalykų. Taigi, ką verta žinoti apie šiuos  ženklus? Tai aptarsime jau netrukus.

Kokią informaciją norite perduoti?

Bene pats svarbiausias dalykas,  kurį yra būtina apgalvoti iš anksto, tai – informacija, kurią norite perduoti. Ką norite perduoti ženklu? Į šį klausimą rasti atsakymą bus labai lengva, tuo atveju, jei pagalvosite, ką norite uždrausti, t.y., kokios veiklos vykdyti neleisite, pavyzdžiui, kalbėti mobiliuoju telefonu, rūkyti ir pan. Tuo atveju, jei ženkle bus tik piešinys, papildomų sprendimų nereikia, tačiau, jei ruošiatės ir užrašyti vieną ar kitą žodį, tokiu atveju būtina atsakyti į dar vieną klausimą: kokiomis kalbomis kalba tie, kurie matys šį ženklą? Belieka tik pridurti, jog žodžiai turi būti parašyti tokia kalba, kokią suprasti galėtų asmenys, matysiantys šį ženklą.

Kokio dydžio turi būti ženklas?

Dar vienas svarbus dalykas, kuris turi būti apgalvotas iš anksto, yra ženklo dydis. Kokio dydžio turi būti draudžiamieji ženklai? Belieka tik pridurti, jog atsakymas į šį klausimą yra ypač individualus, kadangi viskas priklauso nuo konkrečios situacijos: jei žmonės ženklą, matys iš arti, tokiu atveju jis būti nedidelis, tačiau, kuo atstumas didesnis, tuo ženklas turėtų būti ženklas. Platų įvairių dydžių draudžiamųjų ženklų pasirinkimą rasite čia: http://zenklorama.lt/saugos-zenklai/draudziamieji-zenklai

Kiek ženklų reikia?

Radus atsakymus į šiuos klausimus, būtina atsakyti ir į trečią: kiek tokių ženklų jums reikia? Reikia akcentuoti, jog kartais teritorija būna didelė, tad vieno ženklo gali tiesiog nepakakti. Belieka tik pridurti, jog ir šiuo atveju egzistuoja tam tikras orientyras – kuo ji didesnė, tuo daugiau ženklų reikia.

Kaip matyti, egzistuoja trys pagrindiniai klausimai, į kuriuos būtina atsakyti, tuo atveju, jei draudžiamieji ženklai yra artimiausias jūsų pirkinys,  yra tokie: kokią informaciją norite perduoti, kokio ženklo turi būti ženklas, kiek ženklų reikia?